<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=271489683739696&ev=PageView&noscript=1" /> <img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=1777063679132442&ev=PageView&noscript=1" />

Dlaczego warto?

Prowadzona przeze mnie poradnia dietetyczna jest częścią ogólnopolskiej sieci placówek poradnictwa dietetycznego DOBRY DIETETYK℠. Nasza sieć jest obecnie największą i najbardziej renomowaną grupą poradni żywieniowych w Polsce. To, czym wyróżniamy się na tle innych gabinetów dietetycznych, to przede wszystkim bardzo zindywidualizowany system opieki nad pacjentem i bardzo wysoka jakość świadczonych usług.

Standard naszych usług  podlega ścisłej kontroli jakości, która została wyznaczona przez Ogólnopolskie Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia DOBRY DIETETYK℠


Wszystkie opracowane  programy dietetyczne są indywidualnie dopasowane do potrzeb i oczekiwań pacjentów. Przy projektowaniu planów żywieniowych zawsze bierzemy pod uwagę szereg rozmaitych czynników, takich jak stan zdrowia pacjenta, budowa ciała, poziom aktywności fizycznej, wyniki badań laboratoryjnych, preferencje smakowe, zdolności kulinarne, nietolerancje pokarmowe, itp.

Każdy przygotowany program dietetyczny jest starannie przemyślany i unikatowy. Żaden pacjent nie otrzymuje jadłospisów na poczekaniu w trakcie wizyty.

Skupiamy swoją uwagę tylko i wyłącznie na bezpośredniej pomocy dietetycznej i indywidualnym poradnictwie żywieniowym. Nie warunkujemy skuteczności terapii koniecznością kupowania jakichkolwiek preparatów czy innych towarów. Zajmujemy się tylko i wyłącznie dietetyką, a nie działaniami handlowymi.


Współpracujemy na co dzień z lekarzami i specjalistami innych dziedzin medycyny, którzy służą nam radą i wsparciem przy rozwiązywaniu bardziej złożonych problemów zdrowotnych naszych pacjentów.

Dietetycy w naszych poradniach biorą regularnie udział w szkoleniach, konferencjach i kursach doskonalenia zawodowego, organizowanych zarówno przez Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia DOBRY DIETETYK℠, jak również inne placówki dydaktyczne czy uczelnie wyższe, dzięki czemu nieustannie zdobywają i poszerzają swoją wiedzę i umiejętności.


Dzięki specjalistycznym rozwiązaniom informatycznym, wszyscy dietetycy naszej sieci posiadają na co dzień ze sobą stały kontakt. Tworzymy wspólnie jeden duży zespół specjalistów, możemy wymieniać się doświadczeniami zawodowymi oraz służyć sobie wzajemnie cennymi radami.


Oferowane przez nasze poradnie programy dietetyczne opracowywane są na najwyższym poziomie merytorycznym, a ponadto charakteryzują się doskonałą jakością  wydania.

POKAŻ